Loading...

درباره ما

درباره ما


ما معتقدیم که با درک همه چیز شروع می شود، در نتیجه انعکاس حرف، کم و عمل بسیار زیاد می باشد؛ ما یک کسب و کار کوچک را به عنوان یک شرکت ایجاد کرده ایم، اگرچه بزرگ نیست اما شروع، نقطه شیرین ما است و می خواهیم در کنار شما باشیم.

سانا برای کمک به مدیران ارشد شرکت های تجاری و خدماتی، برای تصمیم گیری بهتر و تبدیل آن تصمیم به اقدامات موفقیت آمیز و پایدار به وجود آمده است. مشاوران سانا برای دستیابی به نتایج بهتر در حوزه های مالی، برنامه های منحصر به فردی با ویژگی های عمل گرا، جامع و پایدار طراحی می کنند. ما به مشتریان کمک می کنیم تا مدیریت ریسک داشته باشند و با غلبه بر شانس به تحقق بخشیدن نتایج بهتر ما را همراهی کنند؛ و هم چنین برای ساخت یک تصمیم تاثیرگذار و قابل اندازه گیری تمام سعی خود را کرده و در این راه انرژی های پرشور مشتریان، ما را حمایت می کند.فرهنگ منحصر به فرد و رویکرد ما ارائه نتایج پایدار و متناسب با وضعیت خاص مشتریان می باشد.هر چیزی که در تجارت نیاز به توسعه داشته باشد نیاز به طراحی یک برنامه بازاریابی، طراحی نام تجاری، انتخاب کانال های خاص و اشتراک گذاری آن دارد، به همین منظور ما دوست داریم به شما فکر کنیم اما به عنوان یک مشاور به خودمان فکر می کنیم که شما ما را دوست داشته باشید.

مشاوران سانا به عنوان یک شرکت خصوصی و تخصصی بازاریابی از سال ١٣٩٥ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و از همان ابتدا به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای ارائه بهترین خدمات بازاریابی برای شما دوستان بوده است؛ ما آماده ایم در کسب و کار مورد علاقه تان، در کنار شما از شکل گیری تا انتهای مسیر موفقیت قرار بگیریم و از تمامی دانش و آگاهی خود جهت رسیدن به چشم انداز شما استفاده نماییم. در فضاهایی که به واسطه رسانه ها و شبکه های اجتماعی ایجاد شده؛ مدیریت و حفظ برند، ارائه خدمات به مشتریان و موارد دیگر مستلزم تغییر در روش و دیدگاه ها می باشد. مدیران شرکت ها به تنهایی نمی توانند این تغییرات را اعمال کنند بنابراین یکی از مهم ترین وظایف مدیران، انتخاب و به کارگیری مشاوران مناسب است؛ امروزه در دنیای تجارت کمتر میتوان سراغ کسب و کاری موفق را گرفت که بدون یاری بازوی توانمند مشاوری متخصص توانسته باشد به جایگاه مطلوب فعلی که دارد دست یابد. رسانه های اجتماعی ابزاری ساده برای آموختن درباره مخاطبین ما هستند و برای هر کسب و کاری کلید اصلی موفقیت، شناخت مخاطبان است. رسانه های اجتماعی کمک می کنند که به شکلی آگاهانه و موثر و متناسب با هر نوع مخاطبی با او ارتباط برقرار کنیم؛ مشتریان جدید را بیابیم و دامنه مخاطبان خود را گسترش دهیم. به عنوان مثال به راحتی می توانیم مشتریان بالقوه ای که در محدوده جغرافیایی ما هستند و به خدمات ما نیاز دارند را پیدا کنیم و می توانیم به طور آنی و سریع از دیدگاه های مشتریان خود، بازخوردهای لازم را دریافت کنیم. تحلیل هوشمندانه رسانه های اجتماعی و موقعیت کسب و کار و سازمان شما در شبکه های اجتماعی به منظور بهره وری بیشتر و جمع آوری اطلاعات لازم به منظور تحقق هوشمندی کسب و کار؛ تعریف و ایجاد استراتژی رسانه اجتماعی مناسب به منظور خلق نتایج ارزشمند برای کسب و کار شماست. به واسطه تعامل دوطرفه و نزدیک با مخاطبان، رسانه های اجتماعی سبب بهبود هوشمندی ما در مدیریت بازار و نهایتا هوشمندی رقابتی ما می شوند. با مدیریت مناسب فعالیت های خود در رسانه های اجتماعی می توانیم در عرصه رقابت و خلق نوآوری ها در ارتباط با مشتریان، پیشرو باشیم. رسانه های اجتماعی تاثیر چشمگیری بر افزایش ترافیک و نهایتا بهبود رتبه وب سایت ما از دید موتورهای جستجو دارند و بسیار ساده تر و سریعتر می توانیم انواع محتواها را با مخاطبان مان به اشتراک بگذاریم. در رسانه های اجتماعی جمع آوری دانش مخاطبان و اشتراک گذاری آن با هزینه های ناچیز صورت می گیرد و امکان ایجاد روابط معنادار را با مشتریان و مخاطبان مان داریم؛ هم چنین سبب افزایش و بهبود حس برند در مشتریان می شوند و این نتیجه با هزینه بسیار ناچیزی حاصل می شود. با توجه به مطالب مطرح شده، استفاده از مجموعه فعالیت های تخصصی زیر توسط مشاوران سانا برای رشد کسب و کار شما پیشنهاد می شود؛


مشاوره بازاریابی
*  تحقیقات بازاریابی
* تدوین و اجرای برنامه جامع و یکپارچه بازاریابی 

* انتخاب، برنامه ریزی، خرید و اجرای رسانه
* رصد و ارزیابی مستمر میزان اثربخشی رسانه ها
* تدوین استراتژی فعالیت و حضور سازمان یا کسب و کار در رسانه های اجتماعی پرکاربرد متناسب با ماهیت سازمان یا کسب و کار
* مدیریت و نظارت بر فعالیتهای شما در رسانه های اجتماعی

*...
مشاوره تبلیغات
* ایده پردازی، طراحی و اجرای استراتژی خلاق تبلیغاتی
* طراحی استراتژی پیام تبلیغاتی در تمامی کانال های ارتباطی
* تدوین متون تبلیغاتی
 * ...
مشاوره مدیریت برند
* انتخاب نام / برند
* هویت سازی استراتژیک، مفهومی، کلامی و بصری برند
* نظارت بر اجرای سالم کمپین ها
 * ...
مشاوره کسب و کار

* مشاوران سانا، با ارائه خدمات مشاوره مورد نیاز برای تشدید تمایل مشتری در یک سرمایه گذاری موفق، کنار شما خواهند بود.

مشاوره تهیه برنامه بازاریابی تجاری

* طرح بازاریابی باید مفهوم دقیقی از روش های اجرا را ارائه دهد که تجربیات مشاور، عملی بودن آن طرح را تضمین می کند.

مشاوره تهیه و تدوین برنامه کسب و کار

* شما نیاز به یک طرح بازاریابی دارید که زنده است و کار میکند؛ یک طرح بازاریابی روشن، سنگ بنای مشاوره کسب و کار است.

در دنیای اقتصادی که با تغییرات بسیار زیادی در حوزه کسب و کار مواجه است فعالیت می کنیم، اطمینانی در مورد آینده فضای کسب و کارها وجود ندارد. بدون خلاقیت و نوآوری، تجارت و کسب و کار قادر به ادامه حیات نخواهد بود کسب و کارها باید به روز رسانی شوند و خود را با کانال های جدید بازار و بازاریابی خصوصا وب و رسانه های اجتماعی تطبیق دهند، در مورد نحوه سرمایه گذاری باید به دقت تصمیم گیری و از فناوری های نوین بهره مند شوند. کسب و کارها باید بتوانند در فضای جدید و سراسری رقابتی، مزیت رقابتی پایداری داشته باشند، هم چنین استخدام نیروی انسانی باید بسیار هوشمندانه انجام گیرد.

اگر ما نباشیم، شما نیازی به مشاوره ندارید.